close
دانلود آهنگ جدید
آموزش عکاسی - 35
وب سایت آموزش مبانی،روش ها و ترفند های عکاسی
مسابقه ها و فستیوال های عکاسی • یازدهمین فستیوال عکس Angkor کامبوج رایگان - لینک
 • اولین دو سالانه عکس گلستانه - رایگان - لینک 
 • یازدهمین گرنت ادیتوریال گتی ایمجز-رایگان - لینک

 • پنجمین فراخوان عکس سازمان صلیب سرخ - رایگان - لینک
 • پانزدهمین مسابقه بهترین فتوژورنالیست زن سال Canon -رایگان - لینک
 • چهارمین جشنواره بین المللی عکس رژان - رایگان - لینک
 • مسابقه عکاسی جهانی سونی 2015 -رایگان -لینک
 • 4 امین فستیوال عکاس زن کنون Canon - رایگان - مهلت 5 خرداد 93 - لینک
 • چهارمین جشنواره بیرجند در قاب ایران- رایگان - مهلت 15 اردیبهشت 93 - لینک
 • هفتمین جایزه عکاسی Levallois - رایگان -مهلت 20 اردیبهشت 93 - لینک
 • سومین جشنواره عکس سفرنگاری ناصر خسرو - رایگان - مهلت 31 اردیبهشت 93 - لینک
آموزش عکاسی پرتره

پرتره را در قاب قرار دهید!

می توانید چهره فرد مورد نظر را در قابی قرار دهید که فقط قسمت های مورد توجه شما در برابر چشم بیننده قرار گیرد برای این منظور می توانید از هر وسیله ای در اطاق خود استفاده کنید یک تکه چوب، نرده راه پله، لبه میز و.. هر کدام از اینها می تواند یک قاب باشد یا می توانید تصویر پرتره را در نرم افزار های ویرایش عکس مانند فتوشاپ ویرایش نمایید و قابی مجازی به آن اضافه نمایید.

آموزش عکاسی پرتره

با قرار دادن عکس چهره در یک چهارچوب چشم ها در مرکز توجه قرار می گیرند.

یکی از روش هایی که بعضی عکاسان هم از آن زیاد استفاده می کنند قرار دادن سوژه در پشت یک پنجره یا در و عکس گرفتن از میان یک شکاف کوچک این گونه اشیا است.

 

از لنز واید استفاده کنید

هنگامی که می خواهید از چهره افراد عکس بگیرید استفاده از لنز واید بسیار جالب خواهد بود و احتمالاً عکس های خاطره انگیزی ثبت خواهید کرد.

البته این نوع عکاسی برای اینکه از همسر خود عکس بگیرید ممکن است خطرناک باشد! مگر اینکه بخواهید او را بخندانید که البته باز هم شوخی پر ریسکی است! اما با استفاده از لنز واید می توانید بخش هایی از صورت را بزرگتر نشان دهید یا بدن یا سر را نسبت به هم بزرگ نشان دهید و هر آنچه که در لبه های تصویر قرار دارند بزرگتر از آنچه در مرکز تصویر قرار دارند به نظر خواهد رسید.

همینطور اگر سوژه خود را در محل مناسبی تنظیم کنید می توانید تاثیری دراماتیک به عکس خود اضافه کنید.

 

آموزش عکاسی پرتره

 

با پشت زمینه ها بازی کنید

فردی که در تصویر شما وجود دارد در مرکز توجه قرار دارد هر چند اگر پشت سر همین فرد پشت زمینه های متفاوتی قرار دهید می توانید به طور قابل توجهی حال و هوای عکس را عوض کنید.

بعضی وقت ها می خواهید پشت زمینه به ساده ترین شکل ممکن باشد.

آموزش عکاسی پرتره

در حالیکه بعضی مواقع یک پشت زمینه رنگی همراه با رنگ های متنوع می تواند می تواند به مورد توجه قرار گرفتن سوژه بیشتر کمک بکند.

کلید موفقیت در عکاسی چهره تجربه است.

 

افقی و  عمودی

خود را فقط به یکی از این دو مقید نکنید و در هر دو حالت عکس بگیرید. به عکس هایی که در گذشته گرفته اید نگاهی بیندازید و ببینید کدام یک را بیشتر استفاده کرده اید و چه عکس هایی را تا کنون از دست داده اید.

فقط به این دلیل که اگر دوربین را به صورت عمودی بگیرید عکس را پورتره می نامند دلیل نمی شود به صورت دیگر عکس نگیرید. هر عکس که می گیرید می توانید به حالت دیگر آن را هم امتحان نمایید مثلاً اگر بیشتر به صورت افقی عکس می گیرید بد نیست دوربین را به حالت عمودی گرفته در این وضعیت هم سوژه خود را امتحان کنید. گاه مشاهده می کنید که هر دو عکس زیبا هستند.

آموزش عکاسی پرتره

 

فوکوس نکنید!

به عنوان یک عکاس سعی می کنید تصویری روشن و واضح از سوژه خود داشته باشید تا بیشترین تاثیر را در مخاطب القا کنید. اما گاهی تار و مات شدن تصویر خود بیانگر احساسات است و گاه عکس هایی از این دست موفق هم بوده اند.

دو استراتژی برای گرفتن عکس هایی که فوکوس نباید در آنها رعایت شود وجود دارد:

1. بر روی یک عنصر از تصویر فوکوس کنید و بقیه عکس را مات داشته باشید. برای این منظور می توانید عمق میدان دید را تغییر دهید تا برخی اشیا در جلو یا پشت مات دیده شوند.

آموزش عکاسی پرتره

 

2. در هیچ قسمت از تصویر فوکاس انجام نمی شود. برای این منظور معمولا باید از فوکاس دستی قابل تنظیم استفاده شود و به گونه ای آنرا تنظیم کنید که تمرکز عدسی های دوربین شما بر روی پشت هر آنچه در تصویر هست انجام گیرد.

این گونه عکس ها می توانند رویایی و اسرار آمیز باشند.

 

حرکت را نمایان کنید

تصاویر پرتره می توانند کاملا ایستا به نظر برسند. اما اگر شما کمی حس حرکت به آنها بیفزایید چه؟ این کار به چند طریق ممکن است:

 

آموزش عکاسی پرتره

 • با حرکت دادن سوژه

 • با ثابت نگه داشتن سوژه و حرکت دادن بعضی عناصر عکس

 • با حرکت دادن دوربین یا بازی کردن با زوم دوربین هنگام عکاسی

آموزش عکاسی پرتره

نکته ای که در این فن وجود دارد این است که سرعت شاتر دوربین را کاهش دهید تا حرکت را نشان دهد.

ولی همه عناصر متحرک باید تا حد امکان سریع حرکت نمایند تا آن قسمتی که می خواهید به اندازه کافی  در تصویر تار شود.

 

احساسات را با چهره فرد تجربه کنید!

در بعضی مواقع احساساتی که فرد بوسیله حالت چهره خود بیان می کند بسیار ارزشمند است.

از سوژه عکاسی خود بخواهید که  احساسات مختلف  را در چهره خود نمایان سازد به خود حالت غمگین بگیرد با تعجب نگاه کند با شادی و... با این احساسات بازی کنید و تجربه کنید.

 

آموزش عکاسی پرتره

 

اما بیشتر سعی کنید با حالت های رسمی و جدی فرد تمرین کنید.

آموزش عکاسی پرتره

 

یک سوژه جالب پیدا کنید!

من دوستی دارم که مرتب در خیابان به دنبال افراد جالب می گردد تا از آنها عکس بگیرد. و زمانیکه کسی را که مورد نظرش است پیدا می کند از او خواهش می کند تا برای او ژست های لازم را بگیر و در کمترین زمان از آنها عکس جالبی می گیرد.

بنابراین او یکی از بزرگترین مجموعه های عکس از افراد از همه سنین و همه طبقات و جنسیت ها دارد.

در حالیکه بسیاری از ما تمام وقت خود را بر عکسی از افرادی که دوستشان داریم می گذرانیم و خود را از این تجربه محروم می کنیم.

ترجمه: علی یزدی مقدم

منبع :یادبگیر

لینک ثابت
درباره : آموزش عکاسی پرتره , آموزش عکاسی خانوادگی ,
بازدید : 1487
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : عکاسی پرتره , اموزش عکاسی پرتره , آموزش عکس های پرتره , عکس پرتره گرافی , آموزش عکاسی چهره , فیلم اموزشی عکاسی چهره ,
چگونه خوش عکس باشیم

بهترین نکات برای اینکه خوش عکس به نظر برسیم

 

خوش عکس باشید

هر کسی دوست دارد در عکس ها خوب به نظر برسد. اما متاسفانه بیشتر ما از عکس های خود راضی نیستیم. و همینطور گاه باید از افرادی عکس بگیرید که خیلی هم خوش چهره نیستند، اما در پایان می بینید که در عکس فوق العاده به نظر می رسند. اما چه حقه ای در کار است چرا بعضی ها خوش عکس هستند و بعضی ها در عین حال که چهره زیبایی دارند در عکس خیلی خوب به نظر نمی رسند. در این مقاله نکاتی را به شما معرفی می کنیم که با رعایت آنها می توانید عکس های بهتری از چهره افراد بگیرید.

 

چگونه خوش عکس باشیم

در بسیاری مواقع افرادی که در حالت عادی زیبا هستند در عکس ها خیلی فوق العاده به نظر نمی رسند. در عین حال افرادی را می بینید که در عکس ها فوق العاده هستند اما در واقع این چنین نیستند. در عکس ها به طریقی خدشه هایی که در صورت فرد وجود دارد را مخفی می کنند. افرادی که خوش عکس هستند تلاش چندانی نمی کنند و فقط یک سری قوانینی را به طور مشترک رعایت می کنند. این عمل ممکن است نا خود آگاه باشد اما بد نیست بدانید خوش عکسی قابلیتی است که می توانید آن را به راحتی و با تمرین یاد بگیرید.

خوش عکس باشید

ساده و ریلکس باشید

علت اصلی اینکه بعضی افراد در عکس ها خیلی خوب به نظر نمی رسند عصبی بودن آنها است!

راه حل مشکل این است که فکر کردن به این که عکس شما چگونه از آب در می آید را متوقف کنید. یک نفس عمیق بکشید و آنرا خارج کنید. هیچگاه نفس خود را در سینه حبس نکنید. اگر دقت کرده باشید وقتی یکی از مهارت های عکاسان حرفه ای چهره بذله گویی آنهاست تا این فشار عصبی را کمر کنند.

ریلکس و راحت باشید. این وضعیت به شما کمک می کند تا عضلات صورت خود را شل کنید و این بدان معنی است که صورت شما در حالت عادی قرار دارد و با یک لبخند بدون تقلا به شما کمک می کند به چهره خود یک درخشش طبیعی بدهید.

هیچگاه خود را مجبور به لبخند زدن نکنید یا به زور لبخند نزنید. اگر احساس خوبی از لبخند زدن ندارید مجبور نیستید لبخند بزنید فقط ریلکس باشید و حالت طبیعی خود را حفظ کنید. اگر احساسی را به طور  مصنوعی از خود بروز دهید به عکس خود آن حالت مصنوعی را اضافه کرده اید.

اگر نمی توانید کاری کنید که طبیعی به نظر برسید کافیست این حقه ساده را بکار بگیرید. وقتی که می خواهید عکس بگیرید به فردی دوست داشتنی، بامزه و خوش اخلاق فکر کنید. یا می توانید به حادثه ای دوست داشتنی و بامزه از زندگی خود فکر کنید. چهره شما به طور خودکار از احساسات شما تاثیر می پذیرد. آنگاه عکسی را که در این وضعیت گرفته اید نگاه کنید متوجه می شوید لبخندی زیبا به دوربین تحویل داده اید.گذشته از همه اینها بهترین و ارزان ترین آرایش در برابر دوربین لبخند زدن است.

 

سر خود را کمی به سمت بالا متمایل کنید

همیشه سر خود را کمی به سمت بالا متمایل کنید. به عبارت دیگر سعی کنید دوربین را کمی بالاتر از سطح چشمان خود قرار دهید. این کار دو مزیت دارد اول اینکه احساسی مثبت از چهره شما ارائه می دهد. به پایین نگاه کردن معمولا تصویر خوبی از چهره ارائه نمی دهد. دوم اینکه از افتادن سایه در چانه شما جلوگیری می کند به خصوص اگر فرد لاغری هستید.  حقه دیگری که می توانید به کار بگیرید این است که زبان خود را به بالای دهان خود بچسبانید.

 

به نور عادت کنید

برای اینکه عکس خوبی از چهره بگیرید باید نور کافی به صورت فرد بتابد در بهترین حالت باید از رفلکتور ها یا منعکس کننده هایی که ایجاد درخشندگی نمی کنند استفاده کنید اما نور زیادی که به صورت می تابد در وهله اول چشم را آزار می دهد و واکنش طبیعی هر کسی در این حالت اخم کردن است چون هنوز چشم ها به این نور زیاد عادت نکرده اند اما برای اینکه چشمان شما به نور عادت کند باید مدتی در این محیط پر نور باشید و پس از اینکه چشمانتان به نور محیط عادت کرد عکس بگیرید. نکته ای که برای جلو گیری از اخم کردن باید به آن توجه نمایید این است که منبع نور هایی که از روبرو و بغل می تابدند را خیلی به صورت فرد نزدیک نکنید تا فرد در وضعیتی قرار بگیرد که معذب باشد.

نوشته: ای جیتش

ترجمه: علی یزدی مقدم

لینک ثابت
درباره : آموزش عکاسی پرتره , آموزش عکاسی مدلینگ , آموزش عکاسی خانوادگی , ژست های مدلینگ ,
بازدید : 7891
امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : چگونه خوش عکس باشیم , آموزش انداختن عکس خوب , چگونه در عکس های زیبا به نظر برسیم , چگونه در عکس جذاب باشیم , چگونه عکس خوب بگیریم , اموزش ژشت مناسب در عکس , مناسب ترین ژست های عکاسی ,
بسته آموزش تخصصی عکاسی
بسته های آموزشی ویدئویی  عکاسی ویژه کسانی که میخواهند عکاسی را تازه شروع کنند و کسانی که عکاس حرفه ای هستند...

آموزش پایه ترین و بهترین نکات برای شروع یک فرایند حرفه ای و اصولی در هنر عکاسی در مرحله اول 
آموزش دقیق خاص ترین نکات ادیت و ویرایش تخصصی عکس های مختلف با نرم افزار های منتخب در مرحله دوم
و آموزش ترفند ها و فن های تخصصی عکاسی به ساده ترین روش های ممکن برای خلق بدیع ترین تصاویر و سبک های خاص عکاسی 
  بسته های آموزش عکاسی "برعکس " :  


بسته اموزش عکاسی برعکس
  بسته شماره 1 شامل آموزش عکاسی  پایه تا حرفه ای در همه زمینه ها:
آموزش های اولیه عکاسی مثل توضیح قوانین اولیه عکاسی ، معرفی نقش و کارایی های تمامی ابزار ها ، معرفی لنز ها و دوربین ها ، نقش رنگ و دما در عکس ، آموزش کادر بندی ، چیدمان اشیا در عکاسی ، عکاسی طبیعت ، تجهیزات عکاسی ، چاپ عکس ها، آموزش های ویژه طبقه بندی و ساخت آلبوم و چینش حرفه ای و روان شناسی عکس ها ، اموزش کامل پرتره گرافی و عکاسی از چهره ، آموزش عکاسی صنعتی و عکس برداری حرفه ای و اصولی از اجسام و اشیا ، عکاسی از افراد در فضای باز و طبیعت ، آموزش های مفدماتی نرم افزارهای ادیت پیشرفته مثل لایت روم و فتوشاپ cs5 ، آموزش عکس برداری مدیلینگ و مدلینگ اکشن ، تصویر برداری از مدل در فضای باز ، نورپردازی حرفه ای اجسام کوچک ، عکاسی از خوراکی ها و مواد غذایی ، عکس برداری به روش Time Lapse  ، عکس برداری حرفه ای به روش HDR  ، عکس برداری از بافت ها ، عکس برداری به روش Motion Capture  و ....
به همراه :
 24 اپلیکیشن کاربردی عکاسی برای گوشی های آندرویدی 
+
35 مجله و کتاب تخصصی عکاسی شامل اموزش تکنیک ها و روش های عکاسی به زبان فارسی
+
17 نرم افزار تخصصی ادیت و ویرایش عکس  و پلاگین های کاربردی و کمیاب فتوشاپ
+
نرم افزار Adobe Lightroom 
نرم افزار PhotoShop Cs 5
جزئیات بسته و راهنمای خرید در پایین صفحه ...

---------------------------------------
--------------
--------------------------------------


  بسته شماره 2 شامل اطلاعات ضروری ادیت و ویرایش عکس که مهم ترین توانایی یک عکاس به شمار می رود:

بسته ویدئویی آموزش دقیق نرم افزار معروف و حرفه ای ادوبی فتوشاپ Cs5 که ضروری ترین نیاز یک عکاس است ، و آموزش دقیق نرم افزار ادوبی لایت روم که تاریکخانه مدرن همه ی عکاسان حرفه ای دنیا به حساب می آید  ،آموزش ادیت و ویرایش تخصصی عکس های خام RAW با فتوشاپ و سایر نرم افزار های موجود برای گرفتن نتیجه ای شگفت انگیز از عکس های ساده ، مجموعه راز های فتوشاپ همراه با چند ده ترفند کلیدی و کاربردی فتوشاپ که از تصاویر ساده شما عکس های حرفه ای و خوش آب و رنگ می سازد.بسته اموزشی و نرم افزاری Alien Skin شامل گران قیمت ترین و شگفت انگیز ترین پلاگین های آماده فتوشاپ و چند سری اموزشی حرفه ای ادیت تخصصی سبک های مختلف عکاسی به همراه مجموعه فایل های اماده فتوشاپ (فیلتر ، براش و...)
به همراه :
 24 اپلیکیشن کاربردی عکاسی برای گوشی های آندرویدی 
+
35 مجله و کتاب تخصصی عکاسی شامل اموزش تکنیک ها و روش های عکاسی به زبان فارسی
+
17 نرم افزار تخصصی ادیت و ویرایش عکس  و پلاگین های کاربردی و کمیاب فتوشاپ
+
نرم افزار Adobe Lightroom 
نرم افزار PhotoShop Cs 5
جزئیات بسته و راهنمای خرید در پایین صفحه ...

---------------------------------------
--------------
--------------------------------------
  بسته شماره 3 برای یادگیری سریع تکنیک ها و ترفند های پیچیده عکاسی روز دنیا:
بسته ویدئویی آموزشی کاربردی به روش های های ساده تصویری سخت ترین سبک های عکاسی دنیا مثل عکاسی سیاره کوچک ( little planet یا 360*180)  و عکس های استریوگرافیک ، عکاسی نجومی ( star trail) ،عکاسی physiogram ، نورپردازی با لامپ ها و LED ها ، نورپردازی حرفه ای با فلاش ، عکاسی با لیزر های خانگی ، نورپردازی با آتش ، عکاسی حرفه ای به روش لایت پینتینگ light painting ، عکاسی با فیلتر ND ، عکاسی Force Perspective ، عکاسی  حرفه ای به روش HDR ، عکاسی شگفت انگیز مادون قرمز IR ، عکاسی با اسکنر ، عکاسی با مانیتور ، عکاسی با سایه اجسام ، عکاسی تخصصی از دود ، سبک عکاسی Bokeh  ، افکت شگفت انگیز Droste Effect  ، عکاسی به روش مرد نامرئی ، اموزش کار کردن با ماسک های فتوشاپ ، ایجاد Tilt Shift بصورت مصنوعی ، و بسته عکاسی در اجتماع ،عکس گرفتن از مردم ،جشن ها و مراسم ، تجریبات چند ده ساله عکاسان اجتماعی ، روش ها و تجربیات سخت عکاسی در شرایط مختلف و ....
به همراه :
 24 اپلیکیشن کاربردی عکاسی برای گوشی های آندرویدی 
+
35 مجله و کتاب تخصصی عکاسی شامل اموزش تکنیک ها و روش های عکاسی به زبان فارسی
+
17 نرم افزار تخصصی ادیت و ویرایش عکس  و پلاگین های کاربردی و کمیاب فتوشاپ
+
نرم افزار Adobe Lightroom 
نرم افزار PhotoShop Cs 6 اخرین نسحه نرم افزار حرفه ای فتوشاپ
جزئیات بسته و راهنمای خرید در پایین صفحه ...

---------------------------------------
--------------
--------------------------------------
بسته ی اموزش عکاسی برعکس                             محتویات کامل بسته شماره 1 :
 فایل ویدئویی آموزش عکاسی مقدماتی در 4 سری : 
آموزش هدف و اصول اولیه عکاسی ،آموزش دقیق عکاسی خانوادگی ، آموزش عکاسی در شرایط مختلف زمانی ، ضرورت قاب بندی و کادر بندی مناسب در عکاسی های مختلف ، آموزشچیدمان و نورپردازی در عکاسی ، آموزش طبقه بندی و ذخیره سازی عکس ها ، آموزش تصویری طبقه بندی آلبوم ها و گالری عکس 
 مجموعه آموزشی ویدئویی دیوید نوتون عکاس مشهور شامل اموزش کاربردی :
 مکان یابی عکاسی طبیعت و آماده سازی اولیه -زمان عکاسی و استفاده از نورپردازی طبیعی - کادربندی و پرسپکتیو در عکاسی - رنگ و کنتراست در عکاسی - ادیت و ویرایش عکس ها(مجموعه ده قسمت ویدئو )
  مجموعه آموزشی ویدئویی عکاسی شبکه FXP HD  فصل اول شامل آموزش ویدئویی :
 پرتره گرافی و عکاسی دقیق از چهره - عکاسی  صنعتی و عکاسی از اشیا و وسایل به همراه آموزش نورپردازی و چیدمان - عکاسی در فضای باز - آموزش کار کردن با نرم افزار حرفه ایلایت روم - آموزش دقیق عکاسی مدلینگ اکشن - آموزش تصویری عکاسی مدلینگ در فضای باز و استفاده از فلاش برای عکاسی مدلینگ - آموزش تصویری نورپردازی خوراکی ها(مجموعه هشت قسمت ویدئویی)
 فصل دوم مجموعه آموزشی شبکه FXP HD شامل : 
عکاسی آزاد - عکاسی از بافت ها - عکاسی از اشیا ریز - اموزش عکاسی و تهیه تایم لپس - آموزش کامل عکاسی به روش HDR  - نقاشی با نور - کالیبره کردن لنز و تجهیزات جانبی و ...(مجموعه ده قسمت ویدئویی) 
آموزش عکاسی ماکرو
آموزش عکاسی ماکرو
 مجموعه کامل تصویری آموزش عکاسی از پایه تا حرفه ای شامل اصول و بیس اولیه عکاسی به همراه آموزش تنظیمات دوربین های حرفه ای - تنظیمات نوردهی و مد های اصلی تنظیم شخصی دوربین - آموزش عمق میدان و و فوکوس کردن - عکاسی در شب - برش و کادر بندی تصاویر - سایز و رزولوشن در عکاسی - بافت در عکاسی - motion capture - physiograms - عکاسی مادون قرمز - فتوشاپ مقدماتی - تصحیح عکس ها و بهبود بخشیدن به آنها - وایت بالانس (تراز سفیدی ) در عکاسی - عکاسی ماکرو - عکاسی با فلش - نمایش و انتشار عکس ها و .... ( مجموعه 23 قسمت ویدئویی)

 بخش ویژه بسته آموزش عکاسی :

 • 24 اپلیکیشن کاربردی عکاسی ویژه تلفن های آندرویدی
   - نرم افزار های عکاسی 3 بعدی - محاسبه گر تنظیمات - عکاسی از چهره با افکت های ویژه - عکاسی سرعت بالا با گوشی - عکاسی HDR با گوشی - تهیه تایم لپس با موبایل - عکاسی از سوژه های متحرک با موبایل - عکاسی با چند لنز و زاویه با موبایل - نکات عکاسی برای گوشی - تبدیل عکس به تصاویر جالب با موبایل - تهیه پاناروما های 360 درجه با موبایل - نرم افزار های تخصصی افکت گذاری اماده و تغییر رنگ و نور در عکس با گوشی- نرم افزار محبوب و معروف Instagram ایجاد افکت های رویایی برای تبدیل عکس های ساده به تصاویر شگفت انگیز - تبدیل عکس به نقاشی و ...
 • 37 کتاب و مجله بروز و گران قیمت عکاسی بصورت PDF : یادگیر ترفند ها و سبک ها و کارهای گرافیکی به صورت ساده : مجله فارسی کمرامن 6 شماره - مجله فارسی " هست" 2 شماره - مجله فارسی "شات" 11 شماره - مجله فارسی "فتوگراف" 2 شماره -  کتاب تخصصی عکاسی HDR -  کتاب تخصصی آموزش عکاسی ماکرو - کتاب تخصصی آموزش فتوشاپ Cs 6 , 5  - کتاب نکات مهم عکاسی حرفه ای - کتاب تخصصی استودیو عکاسی از کودکان - کتاب تخصصی عکاسی از عروسی - مقایسه چند دوربین مطرح بازار - کتاب 50 نکته مهم برای ارتقا عکاسی حرفه ای  -کتاب عکاسی با تلسکوپ - کتاب تخصصی بهترین تکنیک های عکاسی پرتریت -
 • 17 نرم افزار پرکاربرد عکاسی ، ادیت و ویرایش تصاویر جهان : نرم افزار Adobe LightRoom  نسخه نهایی و کامل ( بهترین نرم افزار ویرایش رنگ و نور دنیا زیر مجموعه نرم افزار فتوشاپ و تاریکخانه دیجیتال عکاسان دنیا ) - نرم افزار حرفه ای کم حجم کننده تصاویر بدون افت کیفیت مناسب برای انتشار عکس های شما در فضای مجازی -  نرم افزار Face Filter Studio  نسخه اخر ، بهترین نرم افزار ادیت تصاویر چهره ، اکشن HDR آماده و ساده برای اجرا روی فتوشاپ و تبدیل عکس شما به عکسی اچ دی ار - پلاگین Perfect Effect آخرین نسخه شامل کامل ترین کلکسیون افکت برای فتوشاپ - نرم افزار Photo Instrument آخرین نسخه (ساده ترین نرم افزار زیبا سازی چهره در چند ثانیه ) - نرم افزار Picasaمحصول گوگل  بهترین نرم افزار دسته بندی و تماشای عکس ها به همراه ادیت های مختصر و سرچ های سریع و قوی - نرم افزار Pos Panarama Pro اخرین نسخه برای ایجاد راحت تصاویر پاناروما از عکس های چند تکه شما - نرم افزار PTGui  نسخه 9 ، حرفه ای ترین و تخصصی ترین نرم افزار ایجاد پاناروما ، تصاویر سه بعدی ، تور های مجازی ، تصاویر استریوگرافیک و ... در جهان به همراه اموزش ویدئویی در بسته عکاسی حرفه ای - نرم افزار Startrails نرم افزاری ساده و کاربردی برای ایجاد تصاویر رد ستارگان و ایجاد فیلم های تایم لپس به همراه اموزش در بسته عکاسی حرفه ای - پلاگین Dynamic Photo HDR  اخرین نسخه برای ایجاد تصاویر اچ دی ار -نرم افزار StarStax نرم افزار حرفه ای انداختن تصاویر روی هم مخصوص ایجاد تصاویر رد ستارگان - نرم افزار Deep Sky Stacker  نرم افزار تخصصی ایجاد تصاویر اعماق اسمان و ادیت انها و ...
 • به همراه DVD  نرم افزار Adobe Photoshop CS 5 نسخه نهایی و کامل برترین و حرفه ای ترین نرم افزار ادیت و ویرایش تصاویر دنیا .

بسته شماره 1 " آموزش عکاسی پایه " در 3 دی وی دی محصول انحصاری وب سایت " برعکس" فقط 6000 تومان !!!
سفارش آنلاین و دریافت درب منزل و سپس پرداخت مبلغ به مامور پست 

 »» لینک خرید در انتهای صفحه ««محتویات کامل بسته شماره 2 :
 مجموعه 36 قسمت ویدئویی آموزش ادیت و ویرایش تصاویر خام RAW : آموزش ابتدایی کار با ادوبی raw ، اموزش کار با Adobe Bridge - پردازش قوی تصویر - تغییرات Curves -  تغییرات color Control - تغییرات حرفه ای وضوح تصویر - حذف دقیق نویز های عکس -آموزش ساخت پروفایل برای دوربین و عکس - تصحیح خطاهای لنز (اپتیک و نرم افزار ) - Grad Filter -  تصحیح به وسیله قلم های دستی - تقویت حرفه ای عکس های پرتریت - کار بر روی پوست - عمق میدان در پرتره - حذف حفره ها و ناهمواری های پوستی - کاهش و افزایش درخشندگی - تبدیل عکس ها به سیاه و سفید - عکاسی سیاه و سفید چهره - رنگ کردن دوباره تصاویر - عوض کردن تون عکس ها - تعویض رنگ در عکس ها و ....

اموزش پلاگین image doctor
پلاگین مشهور Image Doctor 2
 مجموعه 8 پلاگین گران قیمت و کم یاب عکاسی دنیا برای نرم افزار فتوشاپ :
 • Blow Up 2.1
 • Bokeh 2.0.1
 • Exposure 4
 • Eye Candy 6.1
 • Image Doctor 2.1.1
 • Snap Art 2.1
 • Splat 1
 • Xenofex 2.6
مجموعه پلاگین های شرکت alien skin
مجموعه ای از بهترین و حرفه ای ترین پلاگین های فتوشاپ برای ایجاد سخت ترین افکت های عکاسی دنیا بصورت نرم افزاری و کاملا طبیعی.
تمامی این پلاگین ها با فایل آموزشی نصب و ویدئوی اختصاصی آموزش کار با هر کدام می باشد.
 بسته آموزشی حرفه ای ویدئویی نرم افزار ادوبی لایت روم LightRoom  توسط شبکه PH  در 48 قسمت ویدئویی به صورت عملی و کامل آموزش کار با بهترین نرم افزار ادیت و ویرایش تصاویر دنیا را به شما می دهد.
با دیدن این مجموعه شما با تمامی ابزار ها و منو های تاریکخانه شرکت ادوب آشنا می شوید.
این مجموعه ویدوئی محصول انحصاری شرکت مشهور  Photoshop  cafe آمریکایی می باشد.

اموزش تصویری ادوبی لایت روم
 مجموعه آموزشی ویدئویی فتوشاپ - تصویری و به زبان پارسی !
در 9 قسمت کامل تصویری شما کار کردن با تمامی قسمت های بهترین نرم افزار ادیت عکس دنیا "فتوشاپ Cs5 " را یاد می گیرید.
این مجموعه به زبان پارسی بوده و بصورت بخش به بخش تمامی منو ها و جعبه ابزار های فتوشاپ را از مبتدی برای کسانی که اولین بار با فتوشاپ مواجه می شوند تا حرفه ای آموزش می دهد.
 مجموعه آموزشی راز های فتوشاپ :
این مجموعه به تنهایی در سال های اخیر در بین طرفداران نرم افزار فتوشاپ انقلابی به پا کرد!
مجموعه ای که به راحتی انجام کار های گرافیکی غیر ممکن را به راحت ترین شکل ممکن با نرم افزار فتوشاپ آموزش می دهد.
ما از این مجموعه 13 آموزش ضروری برای ایجاد عکس های شاهکار را به صورت تصویری و با دوبله پارسی آماده کردیم.
برخی از آموزش ها مثل ایجاد تصاویر Long Expo  با عکس های معمولی و بدون فیلتر ها و ابزار های خاص
آموزش ایجاد محیط های سوررئال در عکس ها
آموزش محو کردن و جابجا کردن آبجکت های مختلف در هر عکس
ایجاد عکس های ترکیبی و شگفت انگیز و ...
 مجموعه آموزشی فتوشاپ Cs مخصوص عکاسان:
در 16 قسمت ویدئویی اموزش کاملی از اختیارات شگفت انگیز یک عکاس برای بهینه کردن عکس خود در نرم افزار بی رقیب فتوشاپ.
بصورت کاربردی و کار بر روی مثال های واقعی به همراه فایل های مثال.
محصولی از شرکت معروف Photoshop Cafe  .
به همراه آموزش دقیق گزینه های کراپ تصویر بصورت منطقی - دستکاری پارامتر های مختلف در قسمت Curves فتوشاپ - تصحیح رنگ با استفاده از فتوشاپ - ساخت عکس های سیاه و سفید  و ...
اموزش کار با فتوشاپ
 مجموعه آموزشی ترفند های کار با فتوشاپ Cs5 ویژه عکاسان:
مجموعه جدید 74 قسمتی ویدئویی آموزش ایجاد افکت ها و ساخت سبک های مختلف عکاسی مثل HDR های تخصصی و Panorama با فتوشاپ - کم کردن نویز - ایجاد وضوح بیشتر در تصاویر - تصحیح لنز - عکس های خام - کار با ادوبی بریج - سایه ها و Eye Dropper - ساخت گالری با فتوشاپ - Soft Glow - Merg DOF -mixer Brush و ....
در 74 ویدئوی کاربردی و مثال محور
 مجموعه 108 براش منتخب فتوشاپ 2012 :
مجموعه بهترین براش های اماده برای ایجاد زیباترین افکت ها و کار های هنری در چند ثانیه بر روی عکس های شما بصورت آماده.
108 تا از بهترین و منتخب زیباترین و کاربردی ترین براش های پر استفاده در سایت فتوشاپ easy  دانلود شده تا به راحتی استفاده کنید.

 بخش ویژه بسته آموزش عکاسی :

 • 24 اپلیکیشن کاربردی عکاسی ویژه تلفن های آندرویدی
   - نرم افزار های عکاسی 3 بعدی - محاسبه گر تنظیمات - عکاسی از چهره با افکت های ویژه - عکاسی سرعت بالا با گوشی - عکاسی HDR با گوشی - تهیه تایم لپس با موبایل - عکاسی از سوژه های متحرک با موبایل - عکاسی با چند لنز و زاویه با موبایل - نکات عکاسی برای گوشی - تبدیل عکس به تصاویر جالب با موبایل - تهیه پاناروما های 360 درجه با موبایل - نرم افزار های تخصصی افکت گذاری اماده و تغییر رنگ و نور در عکس با گوشی- نرم افزار محبوب و معروف Instagram ایجاد افکت های رویایی برای تبدیل عکس های ساده به تصاویر شگفت انگیز - تبدیل عکس به نقاشی و ...
 • 37 کتاب و مجله بروز و گران قیمت عکاسی بصورت PDF : یادگیر ترفند ها و سبک ها و کارهای گرافیکی به صورت ساده : مجله فارسی کمرامن 6 شماره - مجله فارسی " هست" 2 شماره - مجله فارسی "شات" 11 شماره - مجله فارسی "فتوگراف" 2 شماره -  کتاب تخصصی عکاسی HDR -  کتاب تخصصی آموزش عکاسی ماکرو - کتاب تخصصی آموزش فتوشاپ Cs 6 , 5  - کتاب نکات مهم عکاسی حرفه ای - کتاب تخصصی استودیو عکاسی از کودکان - کتاب تخصصی عکاسی از عروسی - مقایسه چند دوربین مطرح بازار - کتاب 50 نکته مهم برای ارتقا عکاسی حرفه ای  -کتاب عکاسی با تلسکوپ - کتاب تخصصی بهترین تکنیک های عکاسی پرتریت -
 • 17 نرم افزار پرکاربرد عکاسی ، ادیت و ویرایش تصاویر جهان : نرم افزار Adobe LightRoom  نسخه نهایی و کامل ( بهترین نرم افزار ویرایش رنگ و نور دنیا زیر مجموعه نرم افزار فتوشاپ و تاریکخانه دیجیتال عکاسان دنیا ) - نرم افزار حرفه ای کم حجم کننده تصاویر بدون افت کیفیت مناسب برای انتشار عکس های شما در فضای مجازی -  نرم افزار Face Filter Studio  نسخه اخر ، بهترین نرم افزار ادیت تصاویر چهره ، اکشن HDR آماده و ساده برای اجرا روی فتوشاپ و تبدیل عکس شما به عکسی اچ دی ار - پلاگین Perfect Effect آخرین نسخه شامل کامل ترین کلکسیون افکت برای فتوشاپ - نرم افزار Photo Instrument آخرین نسخه (ساده ترین نرم افزار زیبا سازی چهره در چند ثانیه ) - نرم افزار Picasaمحصول گوگل  بهترین نرم افزار دسته بندی و تماشای عکس ها به همراه ادیت های مختصر و سرچ های سریع و قوی - نرم افزار Pos Panarama Pro اخرین نسخه برای ایجاد راحت تصاویر پاناروما از عکس های چند تکه شما - نرم افزار PTGui  نسخه 9 ، حرفه ای ترین و تخصصی ترین نرم افزار ایجاد پاناروما ، تصاویر سه بعدی ، تور های مجازی ، تصاویر استریوگرافیک و ... در جهان به همراه اموزش ویدئویی در بسته عکاسی حرفه ای - نرم افزار Startrails نرم افزاری ساده و کاربردی برای ایجاد تصاویر رد ستارگان و ایجاد فیلم های تایم لپس به همراه اموزش در بسته عکاسی حرفه ای - پلاگین Dynamic Photo HDR  اخرین نسخه برای ایجاد تصاویر اچ دی ار -نرم افزار StarStax نرم افزار حرفه ای انداختن تصاویر روی هم مخصوص ایجاد تصاویر رد ستارگان - نرم افزار Deep Sky Stacker  نرم افزار تخصصی ایجاد تصاویر اعماق اسمان و ادیت انها و ...
 • به همراه DVD  نرم افزار Adobe Photoshop CS 5 نسخه نهایی و کامل برترین و حرفه ای ترین نرم افزار ادیت و ویرایش تصاویر دنیا .
بسته شماره2  " آموزش ادیت و ویرایش عکس" در 3 دی وی دی محصول انحصاری وب سایت " برعکس" فقط 6000 تومان!!!
سفارش آنلاین و دریافت درب منزل و سپس پرداخت مبلغ به مامور پست 

 »» لینک خرید در انتهای صفحه ««


محتویات  کامل بسته شماره 3:
مجموعه فیلم های آموزشی ترفند ها و روش های خاص عکاسی که تعداد کمی از عکاسان دنیا قادر به تهیه همچین عکس هایی هستند به صورت کاملا کاربردی و سهل آموز.
 مجموعه آموزشی 52 قسمتی ویدئویی Trick Photography شامل :
اموزش عکاسی Trick
 • آموزش کامل ترفند های شگفت انگیز نقاشی با نور Light Painting برای خلق تصاویر رویایی و شگفت انگیز
 • آموزش استفاده از 40 منبع نوری برای نورپردازی با لوازم اولیه و ساخت تصاویر زیبا با ابزاری مثل :لیزر ، چراغ قوه های مختلف ، لامپ ، فلش و...
 • آموزش ایجاد عکس های Physiogram  با یک طناب و لامپ کوچک برای خلق تصاویر شگفت انگیز
 • آموزش عکاسی با LED به روش Fairy LES & Orbs 
 • آموزش عکاسی با لیزر ها
 • آموزش روش Fiber Optic
  آموزش روش Steel Wool  ایجاد تصاویر رویایی در مکان های عمومی با ابزار ساده
 • آموزش کار با فیلتر ND
 • آموزش ویژه عکاسی نجومی - Landscape Astro photography  تصاویر خارق العاده از آسمان و عوارض زمینی
 • آموزش ویژه عکاسی نجومی - Star Trail  - رد ستارگان ، جذاب ترین سبک عکس برداری نجومی
 • آموزش ویژه ادیت و پردازش تصاویر نجومی برای خروجی های رد ستارگان و استکینگ عکس های مختلف و مرج کردن چندین تصویر مختلف در یک کادر با نورپردازی های متفاوت
 • آموزش اختصاصی ایجاد تصاویر استریوگرافیک - پانوراماهای 360 * 180 یا سیاره کوچک little Planet 
  سبک مدرن و پیچیده عکاسی که طرفداران بسیار زیادی را در جهان دارد و تقریبا در هیچ کلاس آموزش تدریس نمی شود اما ایجاد این تصاویر با یک دوربین ساده در این فیلم به راحتی اموزش داده می شود.
 • آموزش عکاسی از دود
 • اموزش کار با سایه ها در عکس
 • آموزش دقیق سبک تصویر برداری Bokeh 
 • آموزش ایجاد تصاویر Droste  به همراه کد های اماده ویرایش اینگونه تصاویر اعجاب اور
 • آموزش ایجاد عمق میدان های مصنوعی با فتوشاپ تکنیک Fake Tilt Shift 
 • تکنیک  Harris 
 • به همراه کتاب آموزشی دقیق تمامی تکنیک های بالا و آموزش مقدمات عکاسی مورد نیاز برای اجرای تکنیک های اموزش داده شده و آموزش و معرفی ابزار های عکاسی و نحوه ی کسب درآمد از عکاسی و ... بصورت PDF

آموزش عکاسی به روش HDR 

اموزش عکاسی رد ستارگان
آموزش عکاسی به روش رد ستارگان
آموزش عکاسی به روش استدیو گرافیک
آموزش عکاسی به روش استریو گرافیک
 آموزش تخصصی عکاسی مدلینگ :
آموزش اختصاصی و از پایه عکاسی مدلینگ به همراه نمایش انواع فیگور های بروز دنیا و نحوه ی ادیت عکس های مدلینگ - کاربرد پس زمینه - کاربرد فلاش اکسترنال - مدلینگ در فضای باز - مدلینگ در شب - مدلینگ موشن - کاری حرفه ای از Karl Taylor بهترین عکاس مدلینگ دنیا در دو قسمت یک ساعته ویدئویی
 مجموعه آموزشی عکاسی اجتماعی Life Finder:
مصاحبه با یکی از بهترین عکاسان اجتماعی دنیا به همراه آموزش عکاسی از مردم عادی - عکاسی از جشن ها و مراسم مردمی - آموزش انتقال ابزار های عکاسی در سفر - عکاسی در کشور های غریبه - عکاسی در سرزمین های ناشناخته و ...
در 14 قسمت ویدئویی
 آموزش کار با دوربین های  DSLR سطح حرفه ای:
آموزش مقدمات عکاسی - تمامی اصول و نکات اولیه و حرفه ای عکاسی برای استفاده تمامی تکنیک های حرفه ای - عکاسی طبیعت - عکاسی در شب - عکاسی انسان - عکاسی با دوربین های معمولی - عکاسی حرفه ای - عکاسی ماکرو با لنز معکوس ( Lens Reverse) - عکاسی از مناظر در شب - عکاسی از ساختمان ها - عکاسی در باد و ...

عکاسی ماکرو
آموزش عکاسی ماکرو
دانلود تکنیک های برتر عکاسی

 بخش ویژه بسته آموزش عکاسی :
 • 24 اپلیکیشن کاربردی عکاسی ویژه تلفن های آندرویدی - نرم افزار های عکاسی 3 بعدی - محاسبه گر تنظیمات - عکاسی از چهره با افکت های ویژه - عکاسی سرعت بالا با گوشی - عکاسی HDR با گوشی - تهیه تایم لپس با موبایل - عکاسی از سوژه های متحرک با موبایل - عکاسی با چند لنز و زاویه با موبایل - نکات عکاسی برای گوشی - تبدیل عکس به تصاویر جالب با موبایل - تهیه پاناروما های 360 درجه با موبایل - نرم افزار های تخصصی افکت گذاری اماده و تغییر رنگ و نور در عکس با گوشی- نرم افزار محبوب و معروف Instagram ایجاد افکت های رویایی برای تبدیل عکس های ساده به تصاویر شگفت انگیز - تبدیل عکس به نقاشی و ...
 • 37 کتاب و مجله بروز و گران قیمت عکاسی بصورت PDF : یادگیر ترفند ها و سبک ها و کارهای گرافیکی به صورت ساده : مجله فارسی کمرامن 6 شماره - مجله فارسی " هست" 2 شماره - مجله فارسی "شات" 11 شماره - مجله فارسی "فتوگراف" 2 شماره -  کتاب تخصصی عکاسی HDR -  کتاب تخصصی آموزش عکاسی ماکرو - کتاب تخصصی آموزش فتوشاپ Cs 6 , 5  - کتاب نکات مهم عکاسی حرفه ای - کتاب تخصصی استودیو عکاسی از کودکان - کتاب تخصصی عکاسی از عروسی - مقایسه چند دوربین مطرح بازار - کتاب 50 نکته مهم برای ارتقا عکاسی حرفه ای  -کتاب عکاسی با تلسکوپ - کتاب تخصصی بهترین تکنیک های عکاسی پرتریت -
 • 17 نرم افزار پرکاربرد عکاسی ، ادیت و ویرایش تصاویر جهان : نرم افزار Adobe LightRoom  نسخه نهایی و کامل ( بهترین نرم افزار ویرایش رنگ و نور دنیا زیر مجموعه نرم افزار فتوشاپ و تاریکخانه دیجیتال عکاسان دنیا ) - نرم افزار حرفه ای کم حجم کننده تصاویر بدون افت کیفیت مناسب برای انتشار عکس های شما در فضای مجازی -  نرم افزار Face Filter Studio  نسخه اخر ، بهترین نرم افزار ادیت تصاویر چهره ، اکشن HDR آماده و ساده برای اجرا روی فتوشاپ و تبدیل عکس شما به عکسی اچ دی ار - پلاگین Perfect Effect آخرین نسخه شامل کامل ترین کلکسیون افکت برای فتوشاپ - نرم افزار Photo Instrument آخرین نسخه (ساده ترین نرم افزار زیبا سازی چهره در چند ثانیه ) - نرم افزار Picasa محصول گوگل  بهترین نرم افزار دسته بندی و تماشای عکس ها به همراه ادیت های مختصر و سرچ های سریع و قوی - نرم افزار Pos Panarama Pro اخرین نسخه برای ایجاد راحت تصاویر پاناروما از عکس های چند تکه شما - نرم افزار PTGui  نسخه 9 ، حرفه ای ترین و تخصصی ترین نرم افزار ایجاد پاناروما ، تصاویر سه بعدی ، تور های مجازی ، تصاویر استریوگرافیک و ... در جهان به همراه اموزش ویدئویی در بسته عکاسی حرفه ای - نرم افزار Startrails نرم افزاری ساده و کاربردی برای ایجاد تصاویر رد ستارگان و ایجاد فیلم های تایم لپس به همراه اموزش در بسته عکاسی حرفه ای - پلاگین Dynamic Photo HDR  اخرین نسخه برای ایجاد تصاویر اچ دی ار -نرم افزار StarStax نرم افزار حرفه ای انداختن تصاویر روی هم مخصوص ایجاد تصاویر رد ستارگان - نرم افزار Deep Sky Stacker  نرم افزار تخصصی ایجاد تصاویر اعماق اسمان و ادیت انها و ...
 • به همراه DVD  نرم افزار Adobe Photoshop CS 6 نسخه نهایی و کامل برترین و حرفه ای ترین نرم افزار ادیت و ویرایش تصاویر دنیا .
بسته شماره 3 " آموزش سبک ها و ترفند های حرفه ای عکاسی " در 3 دی وی دی محصول انحصاری وب سایت " برعکس" فقط 6000 تومان!!!
سفارش آنلاین و دریافت درب منزل و سپس پرداخت مبلغ به مامور پست 

 »» لینک خرید در انتهای صفحه ««
راهنما و لینک خرید :

تمامی بسته ها شامل گارانتی و عودت در صورت معیوب بودن دی وی دی ها می باشند.
فروش بسته ها تحت نظر فروشگاه رایکا می باشد.
شماره تلفن پشتیبانی و گارانتی 09128508995
هرگونه سوال و نظر در مورد این بسته را به ایمیل : 
proximaclub@gmail.com 
ارسال کنید.
یاهو ای دی : erfan.oveisi
 خرید مجموعه شماره آموزش عکاسی مقدماتی با قیمت ویژه 
  فقط 6 هزار تومان 

خرید بسته اموزش عکاسی
 خرید مجموعه شماره آموزش ادیت و ویرایش عکس با قیمت ویژه 
 فقط 6 هزار تومان 

خرید بسته اموزش عکاسی
 خرید مجموعه شماره آموزش روش ها و فنون حرفه ای عکاسی با قیمت ویژه 
 فقط 6 هزار تومان 
خرید بسته اموزش عکاسیخرید با تخفیف بیش از یک بسته :
 خرید مجموعه کامل شامل بسته با 25 % تخفیف ویژه 
 فقط 15 هزار تومان 
 
خرید بسته اموزش عکاسی


لینک ثابت
صفحات سایت
تعداد صفحات : 35